BIP
Menu główne

Strona główna

Informacje o szkole

Grono Pedagogiczne

Pracownicy obsługi

Historia

Jerzy Kukuczka

Hymn Szkoły

Informacje ogólne

Życie szkoły

Zastępstwa [.pdf]

Dziennik elektroniczny

Wydarzenia

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Galeria

Archiwum wydarzeń

Biblioteka


Świetlica
tworzenie strony
Pedagog
tworzenie strony
Pielęgniarka szkolna


Doradca zawodowy
tworzenie strony
Stołówka Szkolna
tworzenie strony
Osiągnięcia uczniów
2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

Projekty ogólnopolskie

Wędrówki szlakami nowoczesnej edukacji

Wkręć się w pomaganie

Oficjalna strona Wkręć się w pomaganie

Ogólnopolski projekt edukacyjny IPN

Certyfikaty






osiągnięcia 2014/2015

  K. Kamzela, O. Bochenek, S. Rybczak, M. Szoepe,B. Bielat, P. Ziok, K. Gieroń, P. Handziuk(IIb); M. Janda, W. Pietrzyk (IIIa); N. Drabczyk, Sz. Sadowski (IIIc) - I miejsce na etapie wojewódzkim w Ogólnopolskim Projekcie  IPN „O tym nie można zapomnieć” – spotkania z kobietami, które przeszły piekło obozów i łagrów.

J. Bade (Ia); J. Godula, W. Grobelski(1b); P. Datko, R. Filipiak,J. Jędrzejewski, J. Krzempek, J. Nowak (IIa);  K. Wożniak(IIb);  D. Janocha, P. Piekorz (IIIa); P. Jóźwik (IIIc) - II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju „Kocham Ręczną”.

K. Majewski (IIb) - III miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno- Krajoznawczego PTTK.

A. Wierzycka, I. Bartela, W. Wil (IIIb);  N. Zielińska (IIIc) -Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji lagrowej więźniarek obozu w Ravensbruck”.

J. Muniak (1b); J. Rutkowska, N. Wojtas(IIa); B. Bielat, M. Szoepe (IIb);  W. Raus(IIc);  S. Brańka, B. Hejlman, W. Will (IIIb); A. Zięba (IIIc) - Finalistki Mistrzostw Katowic w Piłce Nożnej dziewcząt.

P. Błaszczyk (Ib); M. Wajs (IIIc) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2015”

M. Janda, J. Kapłon,M. Michalski,W. Pietrzyk (IIIa); M. Klaja, I. Bartela, K. Marcinkowska (IIIb) - kwalifikacje do wystawy w Międzynarodowym konkursie plastycznym „Ludzie ludziom zgotowali ten los”.

J. Bade (Ia); J. Godula(Ib); M. Grela (IIa) - VI miejsce w Mistrzostwach Katowic w Tenisie Stołowym

M. Jarosik (Ia) - VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI „PANDA”.

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
 
 
Rejestracja
Zapomniane hasło
Š
Dla Ucznia i Rodzica

Godziny dzwonków

Plan lekcji obowiązujący od 23.10.2017

Dodatkowe zajęcia 2017/2018

Kalendarz roku szkolnego 2017/2018

Zebrania i konsultacje 2017/2018

Ważne terminy [.pdf]

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Nabór na rok szkoły 2018/2019

Ważne informacje dla rodziców

Projekty edukacyjne 2017/2018

Doradztwo zawodowe

Losy Absolwentów

Reforma edukacji

Prawo szkolne

Ewaluacja wewnętrzna



Kontakt

Portale edukacyjne

Zajęcia techniczne

Religia

Sport

Ekologia i chemia

Koło filmowe

Zasady żywienia w szkole

Informacje dla ucznia i rodzica

Wygenerowano w sekund: 0.04 - 25 zapytań MySQL 1,536,895 unikalne wizyty